TOP کارشناسی سیار خودرو SECRETS

Top کارشناسی سیار خودرو Secrets

Top کارشناسی سیار خودرو Secrets

Blog Article

وظیفه یک کارشناس سیار خودرو آزمایش سلامت خودرو، بررسی تمامی نقاط و ایرادات و به طورکلی چک کردن صحت کارکرد خودرو می باشد. همچنین باید ویژگی کارشناس سیار خودرو را بشناسیم تا انتخابی درست داشته و کارشناسی به بهترین نحو انجام شود. نکات و مواردی که باید یک کارشناس سیار خودرو آنها را بسنجد موارد زیر است:

قیمت گذاری و ارزش گذاری خودرو بر اساس بررسی ها و کارشناسی های انجام گرفته؛

در برخی از مواقع هم حتی کارشناسان خودرو به سختی تشخیص رنگ خودرو را انجام می‌دهند زیرا که یک امر تخصصی است پس حتما از یک کارشناسی سیار خودرو زبده کمک بگیرید. کارشناسی رنگ ماشین

از طرفی دیگر هم این نکته قابل توجه است که با هر بار نیاز به رنگ مجدد یک بخش، تنه قسمتی از خودرو رنگ می‌شود که نیاز دارد نه تمام سطوح اتومبیل.

حالا ما در کنار خانواده و دوستان شما، به شما کمک خواهیم کرد که از چه متخصصی برای خدمات مورد نیاز خود استفاده کنید. بیشتر بدانید...

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

در این روش با ضربه زدن به نقاط حساس با آهنربا و برطبق میزان چسبندگی، رنگ شدن و ترمیم شدن تشخیص داده خواهد شد.

تک قطعات آن را با چشم نگاه کرده و اگر متوجه تفاوت روشنایی در هر بخشی شدید، احتمالا آن بخش، دوباره نقاشی شده است.

هر نقاش برای نقاشی خودرو لازم به این دارد که از سمباده استفاده کند.

اگر به عنوان متخصص یا تعمیرکار فعالیت دارید، برای پیوستن به متخصصین استاده وارد لینک بالا شوید.

علاوه بر این، برای اطلاع از قیمت روز خودرو، تخمین قیمت خودرو کارکرده و کارشناسی موتورسیکلت نیز می‌توانید روی کارنامه حساب کنید.

در هردو صورت چیزی است که به آسانی از شما جدا نمی‌شود. یک کارشناس خودرو می‌تواند به شما کمک کند تا خرید و فروش دلپذیری داشته باشید.

کارشناسی خودرو در محل ما برای همه نقاط تهران سرویس سریع خود را ارائه میکند و تنها کافیست با یک تماس با کارشناس خودرو خود برای بازدید و کارشناسی فنی خودرو خود هماهنگ کنید.

بعد از مراجعه یک گزارش کلی از وضعیت خودرو ( مکانیکی و الکتریکی ) ??? ????? ????? به شما می دهد.

Report this page